Books: History

Number of items: 191

Collectanea Tiburtiana. Tanulmányok Klaniczay Tibor tiszteletére. Adattár XVI-XVIII. századi szellemi mozgalmaink történetéhez. 10. Szeged, 1990, József Attila Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16588.

1 600 HUF
4,85
5,23
16589.

22 000 HUF
66,67
71,90
Vojtech Zamarovsky: A felséges piramisok. Pozsony, 1981, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16591.

1 000 HUF
3,03
3,27
16593.

1 000 HUF
3,03
3,27
16594.

1 000 HUF
3,03
3,27
16595.

800 HUF
2,42
2,61
16596.

800 HUF
2,42
2,61
A Nagy Háború írásban és képben.összesen 6 kötet I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum.   Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva.  Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, többnyire kopott borítóval, és gerinccel, a nyugati hadszíntér II. kötetének a gerince sérült, hiányos, kijáró lapokkal, illusztrációkkal.
16597.

15 000 HUF
45,45
49,02
2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF + Antall Józs ef élete képekben.
16598.

800 HUF
2,42
2,61
Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.
16599.

800 HUF
2,42
2,61
Stefano Giuntoli: Pompej. Művészete és története. Firenze, 2001, Bonechi. Rengeteg illusztrációval. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
16600.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.