Books: History Number of items: 156
1994829
15755
356
Books: History
Other collectibles
Szűcs Jenő: Nemzet és történelem. Társadalomtudományi könyvtár. Bp.,1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1956300
15756
356
Books: History
Other collectibles
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., [1935], Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
1956325
15757
356
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
1956331
15758
356
Books: History
Other collectibles
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
2037734
15759
356
Books: History
Other collectibles
Sebestyén László: Kézai Simon védelmében. Őstörténeti tanulmányok. Dunaszerdahely,1997, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2043003
15760
356
Books: History
Other collectibles
Kempler Kurt: A gyógyszerek története. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói kissé sérült gerincű kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2042892
15761
356
Books: History
Other collectibles
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai, 402+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2036719
15762
356
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
2032854
15763
356
Books: History
Other collectibles
Genealogisches Handbuch der Adels. Band VI. Reprint. Aranyozott egészvászon kötésben.
3 000 HUF
2041544
15764
356
Books: History
Other collectibles
Gábor Áron aranyalbum. Gábor Áron emlékére. A Gábor Áron hősi kultuszának hazafias szolgálatában. Bp., 1942, Szücs Gusztáv Ágoston. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
1 200 HUF
2033081
15765
356
Books: History
Other collectibles
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1 400 HUF
2033077
15766
356
Books: History
Other collectibles
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035