Károly Róbert emlékezete. A szöveganyagot válogatta, szerkesztette, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Kristó Gyula, és Makk Ferenc. A képanyagot Marosi Ernő válogatta. Bp.,1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vivat Academia... 1735 - 1985. Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület és az Országos Erdészeti Egyesület emlékkönyve. A bányászati, kohászati és erdészeti felsőoktatás 250. évfordulójára. Szerk.: Dr. Bakó Károly. Bp,1985, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület-Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+32 t. (képanyag.) Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, térkép nélkül.
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III. kötet. +Kossuth Lajos iratai IV. kötet. Sajtó alá rendezte: Helfy Ignác. Bp., 1880-1882-1894, Athenaeum, XXX+526+2 p;4+578+2 p; 4+743 p.;XXI+552 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Conrad Ottó: Kossuth Lajos élete és működése. Bp.,1902, Löbl Dávid és Fia, 29+3 p.
Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
dr. Katona Sándorné - Markó László (szerk.): A kezdetektől napjainkig. Az emberiség családfája. Képes világtörténeti kronológia. Bp., 1991, Egyetemi Nyomda.
Grove, Noel: Atlas of world History, National Geographic. Washington, 1997, National Geographic Society. Kiadói kartonált kötés, sérült papírborítóval, jó állapotban.
Time Line of Culture in the Nile Valley and its Relationship to Other World Cultures. New York, 1979, The Metropolitan Museum of Art. Angol nyelven. Kiadói kartonált kötésben, kiadói kartontokban, a borítók kis sérüléssel, a kartontokon kis szakadással.
Széthajtható egyiptomi történettel foglalkozó idővonal, angol nyelven, számos fotóval.
Az élő Kossuth. Kossuth Lajos válogatott művei. Szerk.: Katona Jenő. Bp., [1948], Budapest székesfőváros Irodalmi Intézete. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.