Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

Szent István ünnepe Budapesten. Emlékkönyv 1929. évre. Szerk.: Ilosvai Hugó. Bp., 1929, Általános Nyomda Könyv- és Lapkiadó Rt. Papírkötésben, jó állapotban.
15036.

800 HUF
Vártúrák kalauza. I-II. Bp., 1975. Sport. + Szombathy Viktor: Száll a rege várrol várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony, 1979. Madách. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
15037.

1 200 HUF
15038.

1 000 HUF
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15039.

800 HUF
15040.

1 000 HUF
15041.

1 400 HUF
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kicsit laza kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15042.

3 000 HUF
Szacsvay Imre -- Szacsvay Péter -- Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Vászonkötésben, papírkötésben, jó állapotban.
15043.

2 000 HUF
Csorba Csaba: Regényes váraink. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15044.

2 000 HUF
cca 1930 Die Schweiz. 236 képet tartalmazó album. Egészvászon kötésben / In full linen binding
15045.

1 000 HUF
Budapest székesfőváros története képekben. Szerk.: Gallina Ferenc. Bp., 1932, Házinyomda. Papírkötésben, jó állapotban. + Budapest térkép-utcanévjegyzék, 21 db kerületi térképpel, félvászon kötésben, jó állapotban.
15046.

2 000 HUF
Salgótarján. Képeskönyv a városról. Szerk.: Dr. Tanka László. Salgótarján, 2003, Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. + Reményi-Gyenes István: Granadától Segoviáig. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Thor Heyerdahl: A Kon-Tikitől a Raig. Bp.,1974, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
15047.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF