https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 177
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1997767
15510
355
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1942 Földrajzi zsebkönyv 1942. Szerk.: vitéz Dr. Temesy Győző. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság, 228 p. Benne Teleki Pálról szóló cikkel. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítók elülső és hátsó oldalán délvidék visszatérését mutató illusztrációval, foltos. 1938609
15511
355
0
4400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
1996204
15512
355
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
1996203
15513
355
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1996066
15514
355
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1960416
15515
355
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Farkas Károly dr., et alii (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1957129
15516
355
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Révész Tamás: Il Castello di Buda. Major Ottó bevezetőjével. Bp.,1989, Officina Nova. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző, Révész Tamás (1946- ) fotóművész, egyetemi tanár által dedikált.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1960582
15517
355
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1996282
15518
355
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vegyes útikönyv tétel, 10 db:
Cseke László: Visegrád. (1966, Panoráma.), Dr. Boros Lajos-Dr. Soproni Sándor-Szombathy VIktor: Szentendre (1966, Panoráma), Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz (1962, Sport), Détshy Mihály: Sárospatak. (1970, Corvina.), Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. (1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala), Pál Tivadar: Budai hegyvidék portyavezető. (1954, Sport), Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. (1958, Képzőművészeti Alap.), Ferenczy Károly-Gergelyffy András: A diósgyőri vár. (1961, Képzőművészeti Alap.), Prohászka László: A millenniumi emlékmű (1988, Ifjúsági), Szabadkigyós - Kastélypark (1981, Tájak-Korok-Múzeumok.) Különféle kiadásban, különféle kötésben. Változó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1996226
15520
355
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bükki Nemzeti Park. Szerk.: Sándor András. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1996223
15521
355
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tanulmányok Mezőkövesdről. Szerk.: Kápolnai István, Szlovák Sándor. Mezőkövesd, 1998, Mezőkövesd Város Önkormányzata,(Pető Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
1995958
15523
355
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vegyes útikönyv tétel, 6 db:
Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.
Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.
Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés.
Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban.
1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment