Books: Travelling, Local History

Number of items: 198

15084.

1 000 HUF
15085.

1 200 HUF
Novoszel István: Egy Julián-.tanító odisszeája. Salgótarján, 1928. Végh Kálmán. Foltos kiadói papírborítékban
15086.

2 400 HUF
Prohászka László: Budavári szoborkalauz, Bp., 1990 Zrínyi Kiadó, kemény papírkötésben, fekete-fehér  képekkel
15087.

800 HUF
15088.

2 600 HUF
7,03
7,65
Molnár-Molnárné: A 700 éves Nagytarcsa Nagytarcsa község önk., 2002. Kiadói kartonálás.
15089.

1 000 HUF
Askercz Éva: Sopron anno-Polgári bútorok a 18. és 19. századi Sopronban (kétnyelvű) Fekete Cédrus Könyvkereskedés, 1997. Kiadói kartonálás
15090.

2 600 HUF
7,03
7,65
Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15091.

800 HUF
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
15092.

1 000 HUF
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva. szakadt papír védőborítóval
15093.

1 000 HUF
15094.

1 000 HUF
15095.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF