15091.
354. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.