Military

Number of items: 36

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem nem saját mellszalaggal + 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1873. Military Medal Br medal with not original ribbon + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 231., 249.
31196.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem nem saját mellszalaggal + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with not original ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 231., 249.

2 000 HUF
17
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration without ribbon C:XF  NMK 269.
31197.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:XF NMK 269.

2 000 HUF
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2,2- ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.
31198.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2,2- ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. Gott wird uns zum siege helfen egyoldalas vert Br plakett Szign.: Weinberger (136,93g/70x61mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. Gott wird uns zum siege helfen one-sided Br plaque Sign.: Weinberger (136,93/70x61mm) C:XF
31199.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Gott wird uns zum siege helfen" egyoldalas vert Br plakett Szign.: Weinberger (136,93g/70x61mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Gott wird uns zum siege helfen" one-sided Br plaque Sign.: Weinberger (136,93/70x61mm) C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Weltkrieg 1914 részben festett világháborús patrióta jelvény Ferenc József és II. Vilmos arcképével T:2 festékhiány Austro-Hungarian Monarchy 1914. Weltkrieg 1914 partially painted World War patriotic badge with the portraits of Franz Joseph and William II C:XF missing paint
31200.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Weltkrieg 1914" részben festett világháborús patrióta jelvény Ferenc József és II. Vilmos arcképével T:2 festékhiány Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Weltkrieg 1914" partially painted World War patriotic badge with the portraits of Franz Joseph and William II C:XF missing paint

3 600 HUF
9,73
10,59
1914. Világháború Emlék 1914 Br emlékmedál, szalag nélkül. Szign.: KS (25x25mm) T:2
31201.

1914. "Világháború Emlék 1914" Br emlékmedál, szalag nélkül. Szign.: KS (25x25mm) T:2

1 800 HUF
Osztrák Magyar Monarchia ~1914-1918. Szurony formájú Zn világháborús emlék jelvény, magyar koronát ábrázoló zománcozott betéttel T:2- sérült zománc Austrio-Hungairan Monarchy ~1914-1918. Bayonet shaped commemorative badge from World War I, with enamelled inlay depicting the Hungarian crown C:VF damaged enamel
31202.

2 000 HUF
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. Caritas Weltkrieg kétoldalas vert Br plakett (59,86g/59mm) T:2- kis oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. Caritas Weltkrieg double-sided Br plaque (59,86g/59mm) C:VF small corrosion
31203.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. "Caritas Weltkrieg" kétoldalas vert Br plakett (59,86g/59mm) T:2- kis oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. "Caritas Weltkrieg" double-sided Br plaque (59,86g/59mm) C:VF small corrosion

6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915.Conrad von Hötzendorf kétoldalas vert Br plakett. Szign.:Hartig (99,15g/64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. Conrad von Hötzendorf Br double-sided plaque. Sign.:Hartig (99,15g/64mm) C:AU
31204.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915."Conrad von Hötzendorf" kétoldalas vert Br plakett. Szign.:Hartig (99,15g/64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Conrad von Hötzendorf" Br double-sided plaque. Sign.:Hartig (99,15g/64mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915 hadifém emlékérem (21,84g/36mm) T:2-  Hungary 1915. Military and Public Health care Exhibition commemorative war metal medallion. Sign: Jenő Körmendi-Frimm (21,84g/36mm) C:VF HP 2334.
31205.

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (21,84g/36mm) T:2- Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Jenő Körmendi-Frimm (21,84g/36mm) C:VF HP 2334.

3 000 HUF
10
1917. 1914-1917 Első Világháborús Zn sapkajelvény (29x24mm) T:1-,2
31206.

1917. "1914-1917" Első Világháborús Zn sapkajelvény (29x24mm) T:1-,2

2 000 HUF
17
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. In memoriam 1914-1918 Zn felvarró (27,34g/36x65mm) T:2- oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1918. In memoriam 1914-1918 Zn plaque (27,34g/36x65mm) C:VF corrosion
31207.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" Zn felvarró (27,34g/36x65mm) T:2- oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" Zn plaque (27,34g/36x65mm) C:VF corrosion

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF