Military

Number of items: 36

Bozó Gyula (1913-2004) DN Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31220.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat

1 800 HUF
31221.

10 000 HUF
27,03
29,41
Német Birodalom ~1914. II. Vilmos fém jelvény (31mm) T:2 patina German Empire ~1914. Wilhelm II metal badge (31mm) C:XF patina
31222.

Német Birodalom ~1914. "II. Vilmos" fém jelvény (31mm) T:2 patina German Empire ~1914. "Wilhelm II" metal badge (31mm) C:XF patina

2 000 HUF
Szovjetunió 1968. 50 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 patina Soviet Union 1968. 50 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon C:XF patina
31223.

Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 patina Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:XF patina

1 000 HUF
Szovjetunió 1988. 70 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1- Soviet Union 1988. 70 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon C:AU
31224.

Szovjetunió 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1- Soviet Union 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU

1 000 HUF
Szovjetunió DN Légvédelem és vegyvédelem zománcozott fém jelvény, lánc hiányzik (30x32mm) T:2- zománchiány  Soviet Union ND Anti-Aircraft and Chemical Defense enamelled metal badge without chain (30x32mm) C:VF enamell missing
31225.

Szovjetunió DN "Légvédelem és vegyvédelem" zománcozott fém jelvény, lánc hiányzik (30x32mm) T:2- zománchiány Soviet Union ND "Anti-Aircraft and Chemical Defense" enamelled metal badge without chain (30x32mm) C:VF enamell missing

1 000 HUF
Vegyes kitüntetés tétel, benne: 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn kitüntetés mellszalag nélkül (3x), 1941. Délvidéki Emlékérem Zn kitüntetés mellszalag nélkül, 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés T:2-3-
31226.

Vegyes kitüntetés tétel, benne: 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn kitüntetés mellszalag nélkül (3x), 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn kitüntetés mellszalag nélkül, 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés T:2-3-

1 600 HUF
4db-os vegyes kitüntetés tétel, közte 1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt; 1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés; mind a négy mellszalag nélkül T:2,2-
31227.

4db-os vegyes kitüntetés tétel, közte 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt"; 1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés; mind a négy mellszalag nélkül T:2,2-

5 000 HUF
20
7db-os vegyes magyar jelvény, kitüntetés és kitűző tétel, militária témában, közte MHS összetett honv. verseny, MHSZ-KISZ - Győzelem Autótúra - 40 T:1--3
31228.

7db-os vegyes magyar jelvény, kitüntetés és kitűző tétel, militária témában, közte "MHS összetett honv. verseny", "MHSZ-KISZ - Győzelem Autótúra - 40" T:1--3

1 400 HUF
12 db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte Zrínyi Katonai Akadémia, M.SZ.H.SZ., Március 15. T:1-
31229.

12 db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte "Zrínyi Katonai Akadémia", "M.SZ.H.SZ.", "Március 15." T:1-

1 800 HUF
15
Vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, nagyrészt zománcozott, aranyozott T:1-
31230.

1 600 HUF
DN Magyar Honvédség Honvéd Folyami Flottilla / Alapítva 1848 július 25 fém emlékérem (42mm) T:1-,2 patina
31231.

DN "Magyar Honvédség Honvéd Folyami Flottilla / Alapítva 1848 július 25" fém emlékérem (42mm) T:1-,2 patina

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF