Books: Technics

Number of items: 33

17237.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
25,48
28,27
  Add to cart
  Remove
17238.

Available
6 000 HUF
19,11
21,20
  Add to cart
  Remove
Dr. Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret I-II. Kézikönyv drogisták, vegyszer-és gyógyárukereskedők számára. I. kötet: Szervetlen vegyszerek. II. Szerves vegyszerek. Bp., 1943, Athenaeum. Átkötött modern félvászon-kötés. Jó állapotban.
17239.

Available
4 000 HUF
12,74
14,13
  Add to cart
  Remove
Grofcsik János: Építőipari anyagtan. Bp.,1922, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
17242.

2 800 HUF
8,92
9,89
Hammer price:
2 800 HUF
Fémipari Kutató Intézet 2 kiadványa timföldgyárak témában:   Egységes vegyvizsgálati módszerek timföldgyárak és bauxitlaboratóriumai számára. I. kötet. Szerk.: Dr. Zombory László, Posgay Györgyné et alii. Bp., 1962, Fémipari Kutató Intézet, 91 p.+6 t. Félvászon-kötésben.+  Jelentés a Timföldgyári elemzési eljárások továbbfejlesztése. c. témáról. B-II-6. Bp., 1972, Fémipari Kutató Intézet, 109+1 p. Megjelent 10 példányban. Számozott 10. számú példány.
17243.

Fémipari Kutató Intézet 2 kiadványa timföldgyárak témában: Egységes vegyvizsgálati módszerek timföldgyárak és bauxitlaboratóriumai számára. I. kötet. Szerk.: Dr. Zombory László, Posgay Györgyné et alii. Bp., 1962, Fémipari Kutató Intézet, 91 p.+6 t. Félvászon-kötésben.+ Jelentés a "Timföldgyári elemzési eljárások továbbfejlesztése." c. témáról. B-II-6. Bp., 1972, Fémipari Kutató Intézet, 109+1 p. Megjelent 10 példányban. Számozott 10. számú példány.

Available
2 000 HUF
6,37
7,07
  Add to cart
  Remove
Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 4 kötete:  Dr. Bozóky Endre: Elektrotechnika vázlatos áttekintése. (142-143.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.   Schwicker Alfréd: Chémia. I. Szervetlen rész. (77.) Bp.-Pozsony,1907,Stampfel. Második kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.  Lechner Jenő: Építési enciklopédia. III. rész: Vasszerkezetek.(129.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.   Lechner Jenő: Építési enciklopédia. IV. rész: Épületek felszerelése.(130.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, szakadozott, részben hiányos gerinccel.
17244.

Available
2 000 HUF
6,37
7,07
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.