Books: Technics

Number of items: 33

17237.

8 000 HUF
17238.

6 000 HUF
Dr. Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret I-II. Kézikönyv drogisták, vegyszer-és gyógyárukereskedők számára. I. kötet: Szervetlen vegyszerek. II. Szerves vegyszerek. Bp., 1943, Athenaeum. Átkötött modern félvászon-kötés. Jó állapotban.
17239.

4 000 HUF
Grofcsik János: Építőipari anyagtan. Bp.,1922, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
17242.

2 800 HUF
7,57
8,24
Fémipari Kutató Intézet 2 kiadványa timföldgyárak témában:   Egységes vegyvizsgálati módszerek timföldgyárak és bauxitlaboratóriumai számára. I. kötet. Szerk.: Dr. Zombory László, Posgay Györgyné et alii. Bp., 1962, Fémipari Kutató Intézet, 91 p.+6 t. Félvászon-kötésben.+  Jelentés a Timföldgyári elemzési eljárások továbbfejlesztése. c. témáról. B-II-6. Bp., 1972, Fémipari Kutató Intézet, 109+1 p. Megjelent 10 példányban. Számozott 10. számú példány.
17243.

Fémipari Kutató Intézet 2 kiadványa timföldgyárak témában: Egységes vegyvizsgálati módszerek timföldgyárak és bauxitlaboratóriumai számára. I. kötet. Szerk.: Dr. Zombory László, Posgay Györgyné et alii. Bp., 1962, Fémipari Kutató Intézet, 91 p.+6 t. Félvászon-kötésben.+ Jelentés a "Timföldgyári elemzési eljárások továbbfejlesztése." c. témáról. B-II-6. Bp., 1972, Fémipari Kutató Intézet, 109+1 p. Megjelent 10 példányban. Számozott 10. számú példány.

2 000 HUF
Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 4 kötete:  Dr. Bozóky Endre: Elektrotechnika vázlatos áttekintése. (142-143.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.   Schwicker Alfréd: Chémia. I. Szervetlen rész. (77.) Bp.-Pozsony,1907,Stampfel. Második kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.  Lechner Jenő: Építési enciklopédia. III. rész: Vasszerkezetek.(129.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.   Lechner Jenő: Építési enciklopédia. IV. rész: Épületek felszerelése.(130.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, szakadozott, részben hiányos gerinccel.
17244.

2 000 HUF
17245.

2 000 HUF
17246.

1 800 HUF
17247.

1 600 HUF
Günter Miel: Elektroantrieb von Modellen. Berlin, 1980. VEB:
17248.

1 000 HUF
17249.

4 000 HUF
17250.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF