Books: Architecture, Art

Number of items: 131

Bényi László: Paál László. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16668.

1 000 HUF
Szántó Tibor: A betű I. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel.
16669.

1 800 HUF
16670.

800 HUF
Magyar filmesek a világban. Hungarian in film. Bp.,1996, Magyar Filmunió. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
16671.

1 600 HUF
A Drezdai Képtár. 120 mestermű a XV. - XVIII. századból. Válogatta és a bevezetőt írta Wolfgang Balzer. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16672.

800 HUF
Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Bp., 1976, Corvina. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
16673.

800 HUF
Ferenczy Béni: Írás és kép. Bp., 1961, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.
16674.

800 HUF
Molnár Imre: A magyar muzsika könyve. Bp., 1936, Merkantil-Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
16675.

1 200 HUF
1903 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art.: The genius of J. M. W. Turner R. A. edited by Charles Holme, London, 1903. The Studio. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
16676.

1 000 HUF
Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félszvászon kötés, belül gerincnél levált, rengeteg fotóval.
16677.

1 000 HUF
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp., 1978, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16678.

1 000 HUF
Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek. Grafikai Művészetek Könyvtára. 1. Bp, 1925, Világosság. Kiadói egészvászon kötésben, gerincén kis sérülés
16679.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF