Books: Architecture, Art

Number of items: 131

Tímár Árpád (szerk.):A Nagybányai művészet és művésztelep a magyar sajtóban 1896-1909 (Dokumentumok a Nagybányai művésztelep történetéből I.) MissionArt Galéria, 1996. Kiadói kartonálás
16656.

2 400 HUF
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papírtokban.
16657.

1 000 HUF
Ludmila Kybalov-Olga Herbenová-Milena Lamarová: Képes divattörténet az ókortól napjainkig. Bp.,1977, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16658.

1 400 HUF
1976-1999 Ars Hungarica. Az MTA Művészettörténeti Kutató Intézetének közleményei. 1976 IV. évf. 1. sz., 1999. XXVII. évf. 2. sz.
16659.

2 000 HUF
16660.

1 200 HUF
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott barna egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
16661.

1 200 HUF
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1941, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. + Wilhelm Müseler: Europäische Kunst. Völker und Zeiten. Berlin,1941, Safari. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
16662.

1 800 HUF
Szatyor Győző: Faművesség. Bp.,1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
16663.

1 000 HUF
1939 Kozma Miklós: Hozzászólás a játékfilmgyártás válságához. Bp.,1939, Magyar Távirati Iroda Rt., 20 p. Kiadói papírkötés.+ Kovács Gusztáv (1895-1969): Válasz Kozma Miklós: Hozzászólás a játékfilmgyártás válságához. című röpiratára. Bp.,1939, Aurora-ny.], 18 p. Átkötött papírkötés, a címlapja hiányzik.
16664.

2 000 HUF
16665.

1 200 HUF
16666.

800 HUF
Németh László: Kísérleti dramaturgia. Drámák 1960-1969. Bp., 1972, Magvető. A szerző özvegyének, Németh Ellának a tulajdonosi bejegyzésével. Vászonkötésben, jó állapotban.
16667.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF