Books: Architecture, Art

Number of items: 131

Preisich Anikó: Otthon a lakásban. Bp.,1989, Bútorker-IKEA. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16692.

800 HUF
Anoop Parikh: Kis terek, nagy ötletek. Fordította: Szűr-Szabó Katalin.+Nonie Niesewand: Előterek és nappalik. Fordította: V. Deák Éva. Bp.,1995-1996,Park. Kiadói kartonált papírkötés.
16693.

1 000 HUF
Csörgő Anikó-Csigó László: Évszakok a lakásban. Bp.,1998,Csodaország. Kiadói kartonált papírkötés.+Torday Aliz: Skandináv szellemben. Szép Otthon. Bp.,1987,Corvina. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel.
16694.

800 HUF
Kunst des Fernen Ostens. Landschaften, Blumen, Tiere. Prof. Dr. Otto Fischer bevezetésével. Iris Bücher. Kiadta: Hans Zbinden. Bern, 1935, Iris Verlag, 10+1 p.+XV t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, védőfóliával, a gerincen kis sérüléssel. / Paperbinding, with little damaged in the spine, in German language.
16695.

1 000 HUF
Az antik világ. A művészet története. Fordította Faluba Kálmán. Bp., 1986, Corvina Kiadó, 308 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
16696.

1 200 HUF
Ury Ibolya: Kmetty János. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16697.

1 000 HUF
Vida Péter Európa kastélyai Tóth Könyvkereskedés, 2012. Kiadói kartonálásban. Apró sérüléssel
16698.

1 000 HUF
Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16699.

800 HUF
Erdélyi zene- és színművészeti kiállítás. 1941. nov. 9-30. Kolozsvár, 1941, Kolozsvár Thj. Szab. Kir. Város,(Nagy Jenő és Fia-ny.), 47 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, bejelelölésekkel.
16700.

1 000 HUF
Lovag Zsuzsa: Mittelalterliche bronzekunst in Ungarn. Bp.,1979, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16701.

800 HUF
16702.

3 000 HUF
Góg Laura: Tolnay 100. Bp., 2014. Helikon Kiadó, Kiadói kartonálásban
16703.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF