Domanovszky György: Magyarország egyházi faépítészete. Bereg megye. Dedikált!
Budapest, 1936. [Sárkány nyomda.] 106 + [1] p. + 11 t. Dedikált példány. Kiadói papírborítékban. Egy kis szakadás
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete I-II. kötet. I. kötet: A kalotraszegi magyar nép művészete. II. kötet: A székelyföldi,a csángó és a torockói magyar nép művészete. Bp.,1907-1909, Franklin Társulat,
286+44 t. (közte kétoldalasak)+319 p.+64 t. (közte kétoldalasak.) Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, egy tábla a II. kötetből kijár, rajta kis szakadás.
Fettich Nándor: Magyar stílus az iparművészetben. I-III. kötet. Bp.,1943-1944-1947, Vitéz Csaba és Társa-ny., 103+1 p.+XXIV t. (Fekete-fehér fotók.) +76 p.+XLVIII.(Fekete-fehér fotók.)3+3+2+ 67+1 p.+XXVIII t. (Fekete-fehér fotókkal.) Átkötött egészvászon-kötés.
Film Posters. A magyar filmplakát aranykora. The Golden Age of Hungarian Film Posters. Szerk.: Wastl, Ernst - Korani, Eleni. Bp., 2004, Ernst Gallery. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Architektúra sorozat, 7 db - Nagy Elemér: Erik Gunnar Asplund; Kubinszky Mihály: Bohuslav Fuchs; Kubinszky Mihály: Adolf Loos; Major Máté: Breuer Marcel; Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes; Major Máté: Goldfinger Ernő; Mendöl Zsuzsa: Málnai Béla. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Tománcreklámok a Saphier-gyűjteményből / Emailreklame aus der Saphier-Sammlung. 1890-1960. Szerk.: Saphier, Dezső. Bécs - Szombathely, 2002, Collegium Hungaricum - Szombathelyi Képtár. Papírkötésben, jó állapotban.
Deim Pál képeslap montázsai album. Bp.,1993, A&A. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott bársony-kötés. Számozott (800/270), a művész által aláírt példány.