Books: Architecture, Art

Number of items: 141

Wölfflin, Heinrich: Művészettörténeti alapfogalmak. Bp., 1969, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban + Claessens, Bob: Szeretem Brueghelt. Bp., Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16642.

1 000 HUF
Eckardt, Dorette: Atoine Watteau. Bp., Corvina. Kiadói kartonált kötés, sok képpel, gerince sérült, kissé kopottas állapotban.
16643.

800 HUF
1995 Az Ars Hungarica fél évfolyama Az MTA Művészettörténeti Kutató Intézetének közleményei
16644.

1 400 HUF
Miller, Judith-Miller, Martin: Antikvitások Miller-féle zseblexikona. Kézikönyv műkereskedők, műgyűjtők és műpártolók. Bp., 1995, Láng Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16645.

1 000 HUF
16646.

1 600 HUF
Butor, Michel: A szavak a festészetben. Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16647.

1 000 HUF
Gustav Klimt. Vál. Marton László. Fordította. Viola József. Bp.,1987,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16648.

1 200 HUF
1962 BÁV 6. sz. képaukció. Bp.,1962, BÁV, (Dunaújváros, Dunaújvárosi-ny.), 31 p. Fekete-fehér fotókkal. Papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
16649.

800 HUF
A panelos lakóépületek felújítása. Szerk.: Dr. Birghoffer Péter-Hikisch Lóránt. Bp.,1994, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
16650.

1 200 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:   Heinrich Lützeler: Absztrakt festészet. Jelentősége és határai. Bp.,1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  Tasnádi Attila: Kiss István. Bp.,1982,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Peter Becher-Emil Brix-Aldemar Schiffkorn-Wolfgang Stifter. Europa Nova. Das Neue Bild Europas. A new picture of Europe. 2004, Edition Grenzgänger. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.  A művész, Zdeněk Antonin Macků (1943-2006) cseh festőművész által dedikált.
16651.

1 600 HUF
Miklós, Pál: Das Drachenauge. Leipzig,1982, Koehler&Amelang. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
16652.

1 000 HUF
16653.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF