Books: Architecture, Art

Number of items: 141

Domanovszky György: Magyarország egyházi faépítészete. Bereg megye. Dedikált! Budapest, 1936. [Sárkány nyomda.] 106 + [1] p. + 11 t. Dedikált példány. Kiadói papírborítékban. Egy kis szakadás
16618.

7 000 HUF
21,81
23,97
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete I-II. kötet. I. kötet: A kalotraszegi magyar nép művészete. II. kötet: A székelyföldi,a csángó és a torockói magyar nép művészete. Bp.,1907-1909, Franklin Társulat,  286+44 t. (közte kétoldalasak)+319 p.+64 t. (közte kétoldalasak.) Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, egy tábla a II. kötetből kijár, rajta kis szakadás.
16619.

12 000 HUF
37,38
41,10
Fettich Nándor: Magyar stílus az iparművészetben. I-III. kötet. Bp.,1943-1944-1947, Vitéz Csaba és Társa-ny., 103+1 p.+XXIV t. (Fekete-fehér fotók.) +76 p.+XLVIII.(Fekete-fehér fotók.)3+3+2+ 67+1 p.+XXVIII t. (Fekete-fehér fotókkal.) Átkötött egészvászon-kötés.
16620.

3 000 HUF
9,35
10,27
Film Posters. A magyar filmplakát aranykora. The Golden Age of Hungarian Film Posters. Szerk.: Wastl, Ernst - Korani, Eleni. Bp., 2004, Ernst Gallery. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16621.

9 000 HUF
28,04
30,82
16622.

5 000 HUF
15,58
17,12
Kádár Béla. A papír két oldala. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1991, INTERART, 95 p. Kiadói velúr-kötés, kiadói műanyag védőfóliában. Számozott (800/357.) példány, velúr kötésben, fekete számozással.
16623.

5 000 HUF
15,58
17,12
Friedrich Hottenroth: Nagy viseletkönyv. Bp., é.n., Magyar Mercurius. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16624.

2 200 HUF
6,85
7,53
Tománcreklámok a Saphier-gyűjteményből / Emailreklame aus der Saphier-Sammlung. 1890-1960. Szerk.: Saphier, Dezső. Bécs - Szombathely, 2002, Collegium Hungaricum - Szombathelyi Képtár. Papírkötésben, jó állapotban.
16625.

3 200 HUF
9,97
10,96
Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek. Grafikai Művészetek Könyvtára. 1. Bp, 1925, Világosság. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
16626.

3 000 HUF
9,35
10,27
Deim Pál képeslap montázsai album. Bp.,1993, A&A. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott bársony-kötés. Számozott (800/270), a művész által aláírt példány.
16627.

3 000 HUF
9,35
10,27
16628.

1 400 HUF
4,36
4,79
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
16629.

2 400 HUF
7,48
8,22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.