Books: Architecture, Art

Number of items: 141

Domanovszky György: Magyarország egyházi faépítészete. Bereg megye. Dedikált! Budapest, 1936. [Sárkány nyomda.] 106 + [1] p. + 11 t. Dedikált példány. Kiadói papírborítékban. Egy kis szakadás
16618.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
7 000 HUF
22,58
25,55
  Add to cart
  Remove
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete I-II. kötet. I. kötet: A kalotraszegi magyar nép művészete. II. kötet: A székelyföldi,a csángó és a torockói magyar nép művészete. Bp.,1907-1909, Franklin Társulat,  286+44 t. (közte kétoldalasak)+319 p.+64 t. (közte kétoldalasak.) Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, egy tábla a II. kötetből kijár, rajta kis szakadás.
16619.

12 000 HUF
38,71
43,80
Hammer price:
16 000 HUF
Fettich Nándor: Magyar stílus az iparművészetben. I-III. kötet. Bp.,1943-1944-1947, Vitéz Csaba és Társa-ny., 103+1 p.+XXIV t. (Fekete-fehér fotók.) +76 p.+XLVIII.(Fekete-fehér fotók.)3+3+2+ 67+1 p.+XXVIII t. (Fekete-fehér fotókkal.) Átkötött egészvászon-kötés.
16620.

3 000 HUF
9,68
10,95
Hammer price:
3 800 HUF
Film Posters. A magyar filmplakát aranykora. The Golden Age of Hungarian Film Posters. Szerk.: Wastl, Ernst - Korani, Eleni. Bp., 2004, Ernst Gallery. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16621.

Available
9 000 HUF
29,03
32,85
  Add to cart
  Remove
16622.

Available
5 000 HUF
16,13
18,25
  Add to cart
  Remove
Kádár Béla. A papír két oldala. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1991, INTERART, 95 p. Kiadói velúr-kötés, kiadói műanyag védőfóliában. Számozott (800/357.) példány, velúr kötésben, fekete számozással.
16623.

Available
5 000 HUF
16,13
18,25
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.