Books: Travelling, Local History Number of items: 168
1970345
15072
349
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1971509
15073
349
Other collectibles
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1984, Helikon, 479 p. Csatári Dánielnek Orbán Balázs eszméi c. kísérőtanulmányával. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban,a papír védőborító hullámos, foltos, az elülső kötéstábla foltos.
1 000 HUF
1958275
15074
349
Other collectibles
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
1 600 HUF
1960549
15075
349
Other collectibles
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 800 HUF
1956139
15076
349
Other collectibles
Costanza Poli: Toszkána. Firenze, Siena, Pisa. Fordította: Király Erzsébet. A világ legszebb helyei. Bp., é..n, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 600 HUF
1956179
15077
349
Other collectibles
Gink Károly-Turánszky Ilona: Azerbajdzsán. Paloták,tornyok, mecsetek. Bp., 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1956195
15078
349
Other collectibles
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1955413
15079
349
Other collectibles
1942-1944 A Ferences világmissziók sorozat 3 kötete:
Schrotty Pál: Róma; Lombos László: Pogány istenek árnyékában.; Longrey János: A vérbosszú. Bp.,1941-1944, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége.
1 000 HUF
1786064
15080
349
Other collectibles
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. 1956104
15081
349
Other collectibles
London. Útitárs. Bp.,2001, Panem-Grafo. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
1938831
15082
349
4200
Other collectibles
Szemelvények elődeink életéből. Szarvas 1740-1960. Szerk.: Dr. Kutas Ferenc. Szarvasi Krónika Kiskönyvtára 16. Szarvas, 2011, Szarvasi Krónika. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 110 példányban.
4 200 HUF
1938884
15083
349
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035