Books: Travelling, Local History

Number of items: 168

15096.

2 600 HUF
7,03
7,65
15097.

1 800 HUF
Korniss Péter: Vörös felhő földjén. Észak-amerikai indiánok között. A bevezetőt Robert D. Miewald, a nebraskai egyetem professzora írta. Bp.,1982,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15098.

1 000 HUF
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, foltos borítóval.
15099.

800 HUF
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kis kopásnyomokkal.
15100.

2 000 HUF
15101.

2 200 HUF
5,95
6,47
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Fordította: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 164+4 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopásnyomokkal.
15102.

1 600 HUF
15505.

2 600 HUF
7,03
7,65
Rékai András: Budavári gyertyák. Márk Tivadar illusztrációival. Bp., 1943, Officina, 86 p. Első kiadás. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. A szerző, Rékai András (1901-1968) által.
15506.

2 200 HUF
5,95
6,47
15510.

4 000 HUF
15511.

3 800 HUF
10,27
11,18
15512.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF