Bencsik Péter: Helységnévváltozások köztes-Európában. (1763-1995.) Place-name changes in Europe-between. Összeállította és a bevezetőt írta: Bencsik Péter. Kisebbségi adattár. VII. Bp.,1997, Teleki László Alapítvány.
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
Balla Antal, Balla Sándor, Dr. Berencei Rezső, Dr. Domokos Györgyné, Szilágyi Péter: Magyarország az űrből. Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, 211 p. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Les Merveilles de L'Italie. Florence,1948,G. Fattorusso, 613+2 p.+1 t. Francia nyelven. A színes címképet leszámítva fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, de ezt leszámítva jó állapotban.
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
Fritz Ohle: Az idegenlégió karavánja. A világ körül. Fordította: Bendek Marcellné. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 3 db:
Roisz Erzsébet: Pécs. Kalmár Lajos, Lábady István, Pesti András fotóival. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
A pécsi székesegyház. Dr. Lévárdy Ferenc, Boros László és Kalász Gyula tanulmányaival. Csonka Károly fotóival. Pécs, 1991, Püspöki Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés.
Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.