Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky, VIII+839+1 p.+ 7 térkép. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.
Erdélyi Szépmíves Céh könyveinek 3 kötete, Erdély témában:
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III., 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközti illusztrációkkal.;
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Fekete-fehér illusztrációkkal.;
Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából.;
Kolozsvár, én. Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, változó állapotban, a Kós Károly kötet borítója és címlapja foltos, az Erdélyi Csillagok kötet gerince fakó.
Hekler Antal: A budapesti Pázmány Péter Egyetem sorskérdései. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 30 p.+22 t. (Fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák.) Kiadói papírkötésben, részben felvágatlan példány.
1931 Budapest. Csánky Dénes illusztrációival. Bp., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala, 2 p.+14 t. (Csánky Dénes akvarelljei.) A képek előtt öt nyelvű hártyapapírral. Átkötött vászon-kötésben,aranyozott lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.
Alexandra David-Neel: Arjopa. Európai asszony zarándokútja a tiltott Lhászába. Ampelos-Könyvek III. Fordította: Kemény Katalin. (Debrecen,1943, Pannonia Könyvnyomda-ny.),288+2 p.+8 t.(Fekete-fehér fotók.)+1 térkép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Garbóci László: Budafok-Tétény. XXII. kerület. Budapest városrészei. 22. Bp., é.n., CEBA. Magyar, német, és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.