Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 151

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939. Magyar Úszó Szövetség 1907 Br emlékérem hátoldalán 4x100 m gyors váltó gravírozással (34mm) T:2
30384.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939. "Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem hátoldalán "4x100 m gyors váltó" gravírozással (34mm) T:2

1 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1966. Tapolca Város Tanácsa Br emlékérem (60mm) T:2
30385.

Iván István (1905-1968) 1966. "Tapolca Város Tanácsa" Br emlékérem (60mm) T:2

1 200 HUF
Kampfl József (1938- ) 1992. Pro Sanitate Br plakett, eredeti tokban (96mm) T:1-
30386.

Kampfl József (1938- ) 1992. "Pro Sanitate" Br plakett, eredeti tokban (96mm) T:1-

3 400 HUF
9,19
10,00
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987 Ag és Br emlékérem pár (35,99g/0.640/42,5mm) mindkettő sérült tokban T:PP, 1 ujjlenyomat
30387.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" Ag és Br emlékérem pár (35,99g/0.640/42,5mm) mindkettő sérült tokban T:PP, 1 ujjlenyomat

4 000 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30388.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építéstudományi Tudományi Egyesület - Alapítva 1958 Br emlékérem (80mm) T:2
30389.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építéstudományi Tudományi Egyesület - Alapítva 1958" Br emlékérem (80mm) T:2

2 000 HUF
Kovács Dezső (1921-) 1970. JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770 Br emlékérem (69,5mm) T:2  Hungary 1970. Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770 Br commemorative medallion. Szign.: Dezső Kovács (69,5mm) C:XF
30390.

Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" Br emlékérem (69,5mm) T:2 Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Br commemorative medallion. Szign.: Dezső Kovács (69,5mm) C:XF

3 000 HUF
Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül Br emlékérem (161,95g/70mm) T:2 ph. Hungary 1885. 10th anniversary of Kálmán Tisza prime minister of the liberal party Br memorial plaque Sign.: Antal Lóránfi (161,95g/70mm) T:XF edge error
30391.

Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. "A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül" Br emlékérem (161,95g/70mm) T:2 ph. Hungary 1885. "10th anniversary of Kálmán Tisza prime minister of the liberal party" Br memorial plaque Sign.: Antal Lóránfi (161,95g/70mm) T:XF edge error

8 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. Szent István / Szent Jobb Br emlékérem (40mm) T:2 ph.
30392.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40mm) T:2 ph.

1 200 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993. aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2
30393.

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2

1 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Budapest 1873-1973 Centenáriumi Br plakett eredeti dísztokban (78x101mm) T:1-
30394.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" Centenáriumi Br plakett eredeti dísztokban (78x101mm) T:1-

3 000 HUF
Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. Budapesti Tekéző Alszövetség kerámia emlékérem (75mm) T:2
30395.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kerámia emlékérem (75mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF