Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 151
1881620
30396
347
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina
HP 3573.
3 000 HUF
1970586
30397
347
3800
Numismatics
Nagy István János (1938- ) "Corvin Mátyás / MATTHIAS REX HVNGARIAE MCCCCLVIII - MCCCCXC" kétoldalas Br plakett (89mm) T:2
3 800 HUF
1972663
30398
347
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1985. " László Király / Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
1 200 HUF
1969393
30399
347
50000
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "IV. Károly / 1916. December 30" koronázási zománcozott, bronzozott Fe plakett, jelzetlen Ag lemezérem rátéttel. Szign.: Katusch H. (65mm) T:1- laza rátét
50 000 HUF
1970221
30400
347
Numismatics
Pató Róza (1934- ) 2004. "Nagytétényi Kastélymúzeum - 1 Tétényi Korona" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
1 200 HUF
1969827
30401
347
Numismatics
Rácz Edit (1936-) DN "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett eredeti "FŐVÁROSI KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI TANÁCS" tokban (94mm) T:2
1 000 HUF
1971736
30402
347
Numismatics
Rápolti Lajos (1880-1954) 1918. "A közös munkában egyesült erővel 1918" Br emlékplakett (88,37g/54mm) T:2
Hungary 1915. "United force in common work 1918" Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Lajos Rápolti C:XF
3 000 HUF
1932408
30403
347
Numismatics
Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
2 000 HUF
1969043
30404
347
Numismatics
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Riegel Antalnak-Borszék - Az érdem jeléül" kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:2- patina,ph.
3 000 HUF
1972510
30405
347
Numismatics
1967. "Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (68mm) T:2
2 000 HUF
1968682
30406
347
Numismatics
Szege Sándor (1883-1945) 1924. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Nemzeti-Liga-Bajn. 1936-37 II." Br díjérem füllel T:2
1 000 HUF
1970696
30407
347
Numismatics
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" Br plakett (60mm) T:2
HP 5590.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035