Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 151

Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911 Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina HP 3573.
30396.

Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina HP 3573.

3 000 HUF
Nagy István János (1938- ) Corvin Mátyás / MATTHIAS REX HVNGARIAE MCCCCLVIII - MCCCCXC kétoldalas Br plakett (89mm) T:2
30397.

Nagy István János (1938- ) "Corvin Mátyás / MATTHIAS REX HVNGARIAE MCCCCLVIII - MCCCCXC" kétoldalas Br plakett (89mm) T:2

3 800 HUF
10,27
11,18
Nagy Lajos (1949-) DN Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1985. László Király / Szabolcsi Földvár Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
30398.

Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1985. " László Király / Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

1 200 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. IV. Károly / 1916. December 30 koronázási zománcozott, bronzozott Fe plakett, jelzetlen Ag lemezérem rátéttel. Szign.: Katusch H. (65mm) T:1- laza rátét
30399.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "IV. Károly / 1916. December 30" koronázási zománcozott, bronzozott Fe plakett, jelzetlen Ag lemezérem rátéttel. Szign.: Katusch H. (65mm) T:1- laza rátét

50 000 HUF
135,14
147,06
Pató Róza (1934- ) 2004. Nagytétényi Kastélymúzeum - 1 Tétényi Korona ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30400.

Pató Róza (1934- ) 2004. "Nagytétényi Kastélymúzeum - 1 Tétényi Korona" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

1 200 HUF
Rácz Edit (1936-) DN Vezess Baleset Nélkül Mozgalom Br emlékplakett eredeti FŐVÁROSI KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI TANÁCS tokban (94mm) T:2
30401.

Rácz Edit (1936-) DN "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett eredeti "FŐVÁROSI KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI TANÁCS" tokban (94mm) T:2

1 000 HUF
Rápolti Lajos (1880-1954) 1918. A közös munkában egyesült erővel 1918 Br emlékplakett (88,37g/54mm) T:2 Hungary 1915. United force in common work 1918 Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Lajos Rápolti C:XF
30402.

Rápolti Lajos (1880-1954) 1918. "A közös munkában egyesült erővel 1918" Br emlékplakett (88,37g/54mm) T:2 Hungary 1915. "United force in common work 1918" Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Lajos Rápolti C:XF

3 000 HUF
Rónay Attila (1971-) ~2005. II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005 aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30403.

Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP

2 000 HUF
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Riegel Antalnak-Borszék - Az érdem jeléül kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:2- patina,ph.
30404.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Riegel Antalnak-Borszék - Az érdem jeléül" kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:2- patina,ph.

3 000 HUF
1967. Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (68mm) T:2
30405.

1967. "Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (68mm) T:2

2 000 HUF
Szege Sándor (1883-1945) 1924. Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Nemzeti-Liga-Bajn. 1936-37 II. Br díjérem füllel T:2
30406.

Szege Sándor (1883-1945) 1924. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Nemzeti-Liga-Bajn. 1936-37 II." Br díjérem füllel T:2

1 000 HUF
19
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Kájlinger Mihály 1860-1924 Br plakett (60mm) T:2  HP 5590.
30407.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" Br plakett (60mm) T:2 HP 5590.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF