Number of items: 123
1937687
11179
345
28000
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm
28 000 HUF
1957328
11180
345
Other collectibles
Hollóházi Hajduszoboszló feliratú porcelán tányér. Jelzett, matricás, hibátlan .+ Epiag Presov matricás tányér. Jelzett, hibátlan. d: 24 cm
1 200 HUF
1955583
11181
345
Other collectibles
Hollóházi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
1 000 HUF
1959191
11182
345
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás váza és rózsás dobozka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm, 15×10,5 cm
4 000 HUF
1958103
11183
345
Other collectibles
Hollóházi legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, foltos, m: 30 cm
3 000 HUF
1845893
11184
345
Other collectibles
9 000 HUF
1955442
11185
345
Other collectibles
2 db Hollóházi retró kis kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm
1 000 HUF
1955408
11186
345
Other collectibles
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
1 000 HUF
1955441
11187
345
Other collectibles
Hollóházi fekete-fehér cukortartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11 cm
1 000 HUF
1955403
11188
345
Other collectibles
Hollóházi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
2 000 HUF
1955393
11189
345
Other collectibles
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1 000 HUF
1955396
11190
345
Other collectibles
Hollóházi porcelán liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Catalogue number: