11182. 345. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Erika mintás váza és rózsás dobozka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm, 15×10,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk