Number of items: 123
1954416
11167
345
Other collectibles
Zsolnay gondolkodó figura, eozin mázas, jelzett (tervező:Török János), hibátlan, m:23 cm
20 000 HUF
1954321
11168
345
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kínáló, jelzett, apró karcolásokkal, m:7 cm, d:17 cm
20 000 HUF
1954297
11169
345
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas süni, jelzett, hibátlan, m:4,5 cm, h:8 cm
5 000 HUF
1954295
11170
345
Other collectibles
Zsolnay elefánt, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, h:8 cm
5 000 HUF
1954292
11171
345
28000
Other collectibles
Zsolnay béka (tervező: Török János), eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:16 cm
28 000 HUF
1954289
11172
345
Other collectibles
Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, h:14,5 cm /
8 000 HUF
1955039
11173
345
14000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
14 000 HUF
1955016
11174
345
Other collectibles
Zsolnay kézzel festett vázák, dobozok, tálkák, jelzettek, apró kopásnyomokkal, összesen:7 db, m:8-14, 7×7-12×12 cm
16 000 HUF
1954961
11175
345
14000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm
14 000 HUF
1954940
11176
345
Other collectibles
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
16 000 HUF
1963734
11177
345
Other collectibles
Zsolnay mini váza, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, m:7 cm
4 000 HUF
1937762
11178
345
60000
Other collectibles
60 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m