Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország V. kötet. 1-11,13-14. füzet; Bosznia-Hercegovina 3.,5.,6.,7. füzetek. Bp., é.n., Révai. Átkötött modern kissé kopott félvászon-kötésben, egybekötve.
A debreceni Aranybika szálló története. Debrecen, 1959, Szabadág Lapnyomda, 154+1 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Egyetlen kiadás.
Vegyes könyvtétel, 6 db:
Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló (1964), William B. Seabrook: Utak a dzsungelben (1936), Fekete István: Kittenberger Kálmán élete (1962),Jirí Hanzelka-Miroslav Zikmund: Két óceán között (1960), Eduardo Galeano: Latin-Amerika nyitott erei (1976), Antalffy Gyula: A Himalájától a Balatonig (1964.)
Különféle kiadásban. Változó állapotban.
Sopron szab. kir. város közkönyvtárának összesített könyvjegyzéke. I. kötet. Magyarnyelvű munkák. Összeállította: Kund Aranka. Sopron, 1932, Székely és Társa, VII+383 p. Korabeli reklámokkal. Magyar és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.