Books: Travelling, Local History

Number of items: 174

Zaránd Gyula: Párizs. Georges-Emmanuel Clancier bevezetőjével. Sediánszky János képaláírásaival. A világ nagyvárosai. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15048.

800 HUF
Gink Károly-Turánszky Ilona: Azerbajdzsán. Paloták,tornyok, mecsetek. Bp., 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15049.

1 200 HUF
Rácz Endre-Andrej V. Ikonnyikov: Leningrád és környéke. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15050.

800 HUF
Dr. Back Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... (Az Erzsébet Sósfürdőtől a Szent Imre Kórházig.). Bp., Hygieia Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Bp., 1962, Medicina. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15051.

1 200 HUF
15052.

1 800 HUF
Balkányi Szabó Lajos, Melius Péter: Debrecen dícsérete. A Christus Közbejárásárol való predicacioc; A Krisztus közbenjárásáról való prédikációk; Cebreczeni Kistükör; Debrecen helynevei. Debrecen, 1991. Reprint kiadványok papírtokban
15053.

1 000 HUF
Dankó Imre (szerk.): Bagosi krónika. Hajdubagos, 1975. 137p.
15054.

1 200 HUF
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15055.

800 HUF
1942-1944 A Ferences világmissziók sorozat 3 kötete:   Schrotty Pál: Róma; Lombos László: Pogány istenek árnyékában.; Longrey János: A vérbosszú. Bp.,1941-1944, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége.
15056.

1 000 HUF
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15057.

800 HUF
15058.

2 800 HUF
7,57
8,24
15059.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: