Books: Travelling, Local History Number of items: 174
1955213
15012
345
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bényei Miklós Kossuth Lajos és Debrecen. Debrecen, 2003. Debrecen városi könyvtár. Kiadói kartonálásban
2 400 HUF
1955254
15013
345
Other collectibles
Bencsik József, Orosz István: Tokaj (Várostörténeti tanulmányok I.). Kiadói kartonálásban. 336p.
2 400 HUF
1956107
15014
345
2200
Other collectibles
Róma. Útitárs. Bp.,2000, Panem-Grafo. Kiadói papírkötés.
2 200 HUF
1956173
15015
345
2200
Other collectibles
Sepsiszéki Nagy Balázs: Székelyföld falvai a huszadik század végén I. kötet. Háromszék, Kovászna megye. 1998, Nap Kiadó Bt. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 200 HUF
1956110
15016
345
Other collectibles
Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1979, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1958259
15017
345
Other collectibles
1 000 HUF
1958129
15018
345
Other collectibles
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1955216
15019
345
Other collectibles
Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban
3 000 HUF
1955212
15020
345
Other collectibles
Módy György-Béres András-Mervó Zoltánné-Ujlaky Zoltán: Hajdú-Bihari történelmi olvasókönyv. Debrecen 1973. Kiadói kartonálásban
2 000 HUF
1960416
15021
345
Other collectibles
Farkas Károly dr., et alii (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben.
1 000 HUF
1960475
15022
345
Other collectibles
Diószegi László (Szerk.): A moldvai csángók
Teleki László Alapítvány, 2006. Kiadói kartonálásban.
1 800 HUF
1959796
15023
345
Other collectibles
Tanulmányok Budapest múltjából XVIII. kötet. A Budapesti Történeti Múzeum évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp.,1971, BTM. Kiadói papírkötés, 156-247. oldal között kijáró lapokkal. Megjelent 1060 példányban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035