Books: Travelling, Local History

Number of items: 174

Bényei Miklós Kossuth Lajos és Debrecen. Debrecen, 2003. Debrecen városi könyvtár. Kiadói kartonálásban
15012.

2 400 HUF
Bencsik József, Orosz István: Tokaj (Várostörténeti tanulmányok I.). Kiadói kartonálásban. 336p.
15013.

2 400 HUF
Róma. Útitárs. Bp.,2000, Panem-Grafo. Kiadói papírkötés.
15014.

2 200 HUF
5,95
6,47
Sepsiszéki Nagy Balázs: Székelyföld falvai a huszadik század végén I. kötet. Háromszék, Kovászna megye. 1998, Nap Kiadó Bt. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15015.

2 200 HUF
5,95
6,47
Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1979, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15016.

800 HUF
15017.

1 000 HUF
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban.
15018.

1 000 HUF
Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban
15019.

3 000 HUF
Módy György-Béres András-Mervó Zoltánné-Ujlaky Zoltán: Hajdú-Bihari történelmi olvasókönyv. Debrecen 1973. Kiadói kartonálásban
15020.

2 000 HUF
Farkas Károly dr., et alii (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben.
15021.

1 000 HUF
Diószegi László (Szerk.): A moldvai csángók Teleki László Alapítvány, 2006. Kiadói kartonálásban.
15022.

1 800 HUF
Tanulmányok Budapest múltjából XVIII. kötet. A Budapesti Történeti Múzeum évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp.,1971, BTM. Kiadói papírkötés, 156-247. oldal között kijáró lapokkal. Megjelent 1060 példányban.
15023.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF