Books: Military

Number of items: 46

Árvai Zoltán - Gyaraki Károly: 100 éves az önnálló katonai felderítés, hírszerzés és elhárítás 1918-2018. Bp., 2018. Zrínyi. 852p. Kiadói kartonálásban
16600.

5 000 HUF
Deseő Lajos: Isten nevében! Harctéri naplóm. Kezdtem 1914 aug. 1.. Bp. 1937. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. 507 l. 16 t. 2 térképvázlat (kihajtható). 1 térképmellékletteé /Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület kiadványa 1./ Kiadói egészvászon-kötésben.. Fűzés, kötés belül sérült. Egy lap sérült.
16601.

5 000 HUF
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., 1938, Franklin. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16602.

4 200 HUF
11,35
12,35
16603.

4 800 HUF
12,97
14,12
A világháború. II., IV. kötet. Szerk.: M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár. Bp.,1929-1930, Stádium, 562+413 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerincekkel, kissé kopott borítókkal, a IV. kötetből egy lap kijár.
16604.

8 000 HUF
Peter Abbott: Colonial Armies in Africa 1850 to 1918. Organisation, warfare, dress and weapons, 229 figures, 58 illustrations, 2 maps. Nottingham, 2006, Foundry Books. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16605.

2 000 HUF
Müller-Kölling-Platow: Europäische Hieb- und Stichwaffen. Berlin 1981. MIlitarverlag. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval / With paper cover. 448p-
16606.

3 000 HUF
16607.

2 000 HUF
16608.

1 200 HUF
Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok sorozat 3 kötete:  Fond- és állagjegyzék. A Hadtörténelmi Levéltár őrzésében lévő katonai iratok. A szerkesztő, Dr. Szijj Jolán által dedikált. + Az 1848-49. évi forradalom és szabadságharc, az abszolutizmus kora, az 1848-49-es honvédmenház, az 1848-49-es honvédegyletek iratainak ismertető- és raktárjegyzéke. A szerkesztő, Dr. Szijj Jolán által dedikált. + A török kor, a kuruc kor, a nemesi felkelés, a királyi magyar nemesi testőrség iratainak levéltári segédlete. Bp.,1998-2000, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.   Az első kettőben a szerkesztő, Dr. Szijj Jolán dedikációjával.
16609.

3 000 HUF
16610.

2 600 HUF
7,03
7,65
16611.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF