https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 46
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1902990
16612
344
0
4200
Books: Military
Other collectibles
Bognár István (szerk.): A győzelmes repülés titkai. Bp.,1942, ("Jövő"-ny.) Kiadói papírkötésben, gerinc kissé hiányos
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1902994
16613
344
0
4200
Books: Military
Other collectibles
Vajda Pál R.: Halál hull az égből. A légibombázás évszázados története. Bp. 1944. Hajnal 158 l.+6t. Kiadói kissé szakadozott papírborítóval
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1947493
16614
344
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Okmányok és adatok a második világháború előzményeiről. I-II. kötet. I. kötet: 1937 nov. - 1938. II. kötet: Dirksen irattára 1938-1939. Bp., é.n., Révai. Félvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1925836
16615
344
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Ottokar Czernin: Im Weltkrieg. Berlin-Wien, 1919, Ullstein. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1908142
16616
344
0
1000
Books: Military
Other collectibles
Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1899102
16617
344
0
4000
Books: Military
Other collectibles
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a tokon kis szakadásokkal, gyűrődésekkel, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1815560
16618
344
0
1000
Books: Military
Other collectibles
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1930102
16619
344
0
1800
Books: Military
Other collectibles
Szegő Krisztina: Haditudósítók a XX. században. Bp., 2004, ZMNE. Dedikált. Papírkötésben, megjelent 500 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1856873
16620
344
0
1000
Books: Military
Other collectibles
Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, címlaphiánnyal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1868421
16621
344
0
2400
Books: Military
Other collectibles
Szun Ce: A hadviselés tudománya. Fordította: Édes Bálint. Bp., 1996 , Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1712756
16622
344
0
3000
Books: Military
Other collectibles
T. E. Lawrence: A bölcsesség hét pillére I-II. Fordította: Schöpflin Aladár. Eric Kennington illusztrációival. Mauer Alfréd térképeivel. Klasszikus Regénytár. Bp., é.n., Révai. XVI+403+410+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. jó állapotban. Arábiai Lawrence önéletrajzi ihletésű könyve.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1919757
16623
344
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Kulis: A második front. Bp., 1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, térképmellékletekkel, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment