Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 73

Seregély Dezső (1867-1948) 1927. Beethoven két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremkép (622 és 503g / 214x241mm) T:2 javított, ph. / Hungary 1927. Beethoven two pieces gypsum plaque one-one with negative and positive impression. Sign.: Dezső Seregély (622 és 503g / 214x241mm) C:XF restored, edge error
30618.

Seregély Dezső (1867-1948) 1927. "Beethoven" két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremkép (622 és 503g / 214x241mm) T:2 javított, ph. / Hungary 1927. "Beethoven" two pieces gypsum plaque one-one with negative and positive impression. Sign.: Dezső Seregély (622 és 503g / 214x241mm) C:XF restored, edge error

6 000 HUF
Seregély Dezső (1867-1948) 1928. Kossuth Lajost ábrázoló két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremképpel (242 és 370g/181mm) T:2 fo., kitörés / Hungary 1928. Lajos Kossuth on two pieces gypsium plaque, one-one with positive and negative impressions. Sign. Dezső Seregély (242 and 370g/181mm) C:XF spotted, cracked
30619.

6 000 HUF
Seregély Dezső (1867-1948) DN Hazánk szentje szabadság vezére sötét éjben fényes II. Rákóczi Ferencet ábrázoló gipsz plakett (253g/165mm) T:1-,2 kis kopások / Hungary ND Hazánk szentje szabadság vezére sötét éjben fényes (The Saint of the Country, Leader of Freedom, Shining in the Dark Night gypsium plaque depicting Ferenc Rákóczi II. Sign.: Seregély Dezső (253g/165mm) C:AU,XF small abrasions
30620.

5 000 HUF
Seregély Dezső (1867-1948) DN Beethoven 1770-1827 két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremkép (415 és 720g/185mm) T:1 / Hungary ND Beethoven 1770-1827 two pieces gypsum plaque one-one with negative and positive impression. Sign.: Dezső Seregély (415 és 720g/185mm) C:UNC
30621.

7 000 HUF
18,92
20,59
Seregély Dezső (1867-1948) DN Férfi portré balra, gipsz plakett (233g/116x144mm) T:1 / Hungary ND Male portrait to the left. Sign.: Dezső Seregély (233g/116x144mm) C:UNC
30622.

7 000 HUF
18,92
20,59
1848. A hagyományainkban van a jövőnk és a becsületünk - Nemzetőrség / Református Nagytemplom - Debrecen kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 kis ph.
30623.

1848. "A hagyományainkban van a jövőnk és a becsületünk - Nemzetőrség / Református Nagytemplom - Debrecen" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 kis ph.

1 600 HUF
~1900. Magyar Athletikai Club 1875 jelzett Ag érem (17,37g29mm) T:2 kis patina
30624.

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag érem (17,37g29mm) T:2 kis patina

3 600 HUF
9,73
10,59
~1910. Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért Br díjérem (36mm) T:2 sérült fül
30625.

~1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért" Br díjérem (36mm) T:2 sérült fül

1 400 HUF
1931. Bírkozó díjérem, jelzett Ag, SGA gyártói jelzéssel, szalagon. Szign.: Berán (11,41g/0.800/30mm) T:2
30626.

1931. Bírkozó díjérem, jelzett Ag, "SGA" gyártói jelzéssel, szalagon. Szign.: Berán (11,41g/0.800/30mm) T:2

4 200 HUF
11,35
12,35
1932. Tenisz díjérem, jelzett Ag, SGA gyártói jelzéssel. Szign.: Berán (13,06g/0.800/31mm) T:2
30627.

1932. Tenisz díjérem, jelzett Ag, "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán (13,06g/0.800/31mm) T:2

4 400 HUF
11,89
12,94
1943. Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság fém díjérem, hátoldalon gravírozva Úszómesterképző tanf. mellúszás III. (56mm) T:2
30628.

1943. "Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság" fém díjérem, hátoldalon gravírozva "Úszómesterképző tanf. mellúszás III." (56mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
1956. BHG - Beloiannisz Híradástechnikai Gyár fém emlékplakett, gravírozva (71x50mm) T:2
30629.

1956. "BHG - Beloiannisz Híradástechnikai Gyár" fém emlékplakett, gravírozva (71x50mm) T:2

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF