Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 73

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Magyar Millenium Br emlékérem (~55mm) T:2
30582.

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Magyar Millenium" Br emlékérem (~55mm) T:2

1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1934. TESZ-Nemzeti Munkahét ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph.
30583.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "TESZ-Nemzeti Munkahét" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph.

2 600 HUF
7,03
7,65
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó fém emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP)
30584.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP)

1 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1908. Tóth Béla egyoldalas Br plakett, a Huszár - Procopius katalógusban nem szerepel (479g/170x111mm) T:1- / Hungary 1908. Béla Tóth one-sided Br plaque, not listed in the Huszár - Procopius catalogue. Sign.: István Csillag (479g/170x111mm) C:AU
30585.

Csillag István (1881-1968) 1908. "Tóth Béla" egyoldalas Br plakett, a Huszár - Procopius katalógusban nem szerepel (479g/170x111mm) T:1- / Hungary 1908. "Béla Tóth" one-sided Br plaque, not listed in the Huszár - Procopius catalogue. Sign.: István Csillag (479g/170x111mm) C:AU

6 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1925. Dr. Hevesi Simon Br plakett márvány alapon (61x70mm) T:2 Hungary 1925. Simon Hevesi Dr. Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (61x70mm) C:XF
30586.

Csillag István (1881-1968) 1925. "Dr. Hevesi Simon" Br plakett márvány alapon (61x70mm) T:2 Hungary 1925. "Simon Hevesi Dr." Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (61x70mm) C:XF

15 000 HUF
40,54
44,12
Csillag István (1881-1968) 1928. Rákosi Szidi - Aetatis Svae Br plakett márvány alapon (59x76mm) T:2 Hungary 1928. Szidi Rákosi - Aetatis Svae Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (59x76mm) C:XF
30587.

Csillag István (1881-1968) 1928. "Rákosi Szidi - Aetatis Svae" Br plakett márvány alapon (59x76mm) T:2 Hungary 1928. "Szidi Rákosi - Aetatis Svae" Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (59x76mm) C:XF

8 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Koronázási jelvények Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30588.

3 400 HUF
9,19
10,00
Fülöp Zoltán (1951-) 1981. Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)
30589.

Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)

2 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10
30590.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SF10
30591.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SF10

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd Ag és Br emlékérem pár (36,52g/0.835/42,5mm) T:1- (Ag eredetileg PP)
30592.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd" Ag és Br emlékérem pár (36,52g/0.835/42,5mm) T:1- (Ag eredetileg PP)

5 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére Ag emlékérem tokban (15,88g/0.999/42,5mm) T:PP patina
30593.

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem tokban (15,88g/0.999/42,5mm) T:PP patina

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF