2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1914. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált zöld egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.