2 000 HUF
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1912. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált zöld egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.