Eszterhás István: Szegények szerelme. Az eredeti elülső borítót beragasztották. A borító Szűr Szabó József (1902-1993) Munkácsy Mihály-díjas magyar festő, grafikus, báb- és díszlettervező, karikaturista munkája. Bp., én., Stádium. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Nagy Endre: Hajnali beszélgetések Lukits Miklóssal. Bp.,én.,Genius, (Kunossy-ny.), 157+3 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, volt könyvtári példány.
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Dóczi Lajos: Csók. Vigjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai (Lampel Róbert). Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált Gottermayer N.-féle egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó elülső előzéklappal.
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harminc kis elbeszélés. Bp.,1897, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, hiányzó szennylapokkal, javított címlappal.