https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 231

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1959, 1989 Motorkatalog, 3 db + 1 db Matchbox katalógus, angol és német nyelven
13098.

1959, 1989 Motorkatalog, 3 db + 1 db Matchbox katalógus, angol és német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1959 a Magyar sakkélet 3 lapszáma, érdekes írásokkal
13099.

1959 a Magyar sakkélet 3 lapszáma, érdekes írásokkal

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1960 a Faipar 7 lapszáma, 10. évf. 5-11. sz., érdekes írásokkal
13100.

1960 a Faipar 7 lapszáma, 10. évf. 5-11. sz., érdekes írásokkal

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1960 Örsi Ferenc: Alagút c. művének irodalmi forgatókönyve. 155 gépelt oldalon
13101.

cca 1960 Örsi Ferenc: Alagút c. művének irodalmi forgatókönyve. 155 gépelt oldalon

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
cca 1960-1980 Filmes tétel: filmfotók, film reklámok, egyebek.
13102.

cca 1960-1980 Filmes tétel: filmfotók, film reklámok, egyebek.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1960 Magyar Vadász. XIII. évf. 1-12. sz. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
13103.

1960 Magyar Vadász. XIII. évf. 1-12. sz. Félvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
5
cca 1960 2 db autós prospektus
13104.

cca 1960 2 db autós prospektus

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
13105.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
1960 Gyulai Lajos (1910-1960) az Aranyosgyéresi Ref. Egyház lelkipásztorának, a Tordai Ref. Egyházmegye esperesének, a Kolozsvári Ref. Egyházkerület igazgatótanácsosának halálozási értesítője,
13106.

1960 Gyulai Lajos (1910-1960) az Aranyosgyéresi Ref. Egyház lelkipásztorának, a Tordai Ref. Egyházmegye esperesének, a Kolozsvári Ref. Egyházkerület igazgatótanácsosának halálozási értesítője,

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
13107.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
1963 Papp Laci és George Alridge Európa bajnoki boxmérkőzés reklám szalvétája. A meccset Papp Laci technikai KO-val nyerte meg / 1964 Boxing European Cup advertising on napkin.
13108.

1963 Papp Laci és George Alridge Európa bajnoki boxmérkőzés reklám szalvétája. A meccset Papp Laci technikai KO-val nyerte meg / 1964 Boxing European Cup advertising on napkin.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1965-1995 Kopp Judit (1943-1995) Molnár C. Pál díjas szobrász művész halálozási értesítője, és esküvői meghívója Bittsánszky Géza (1939-2013) közgazdász, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem tanárával
13109.

1965-1995 Kopp Judit (1943-1995) Molnár C. Pál díjas szobrász művész halálozási értesítője, és esküvői meghívója Bittsánszky Géza (1939-2013) közgazdász, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem tanárával

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment