Printed Materials

Number of items: 231

cca 1950 Budapest képes ismertető füzet turistáknak + 200 Párkányi híd megnyitása alkalmából kiadott füzet
13086.

100 HUF
0,27
0,29
1950-1989 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db  1950 Könyvnapi könyvjegyzék  Tevan Andor: Narancsliget az Északi -sarkon. Kner Nyomdaipari Múzeum 17. füzete. Békécsaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.   Kisfalföldi Könyvesházak. Tanulmányok a Győr-Sopron Megyei Könyvkultúra Történetéből. Győr, 1981, Győr-Sopron Megye Tanácsa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13087.

1 000 HUF
1952-2007 Vegyes kiállítási meghívó és katalógus tétel, kb. 65 db. Közte Czóbel Béla, Molnár C. Pál, Csók István, Beck Judit, Schéner Mihály és mások kiállítási katalógusaival és meghívóival.
13088.

1 200 HUF
1953 a kassai Egységes Nemzeti Tanács hirdetménye pénzbeváltásról, szlovák és magyar nyelven, 83,5×61 cm
13089.

1 400 HUF
1954 Szabad Ifjúság. V. évf. 143. sz., 1954. június 18. Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. A címlapon az Aranycsapat 9:0-as Dél-Korea elleni győzelmével, és az öt gólszerző fotójával (Kocsis, Puskás, Palotás, Lantos,Czibor.) A rejtvény fejtő rovatnál kis kivágással, 4 p.
13090.

1 000 HUF
1956 A Melbournei Olimpia. Szerk.: Pásztor Lajos, Szebenyi Sándor, Szepes Béla. Bp., Sport, 62 p. Sok fotóval illusztrált újság. Papírkötésben, szakadozott, viseltes állapotban.
13091.

800 HUF
1956 Magyar Építőipar 1956. V. évf. 2. szám.
13092.

100 HUF
0,27
0,29
1956 3 db 1956-os újság és 1 db röplap: Igazság. A forradalmi Magyar Honvédség és ijfúság lapja. I. évf. 5. sz., 1956. okt. 30., Magyar Függetlenség. Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány lapja. I. évf. 3. sz. 1956. okt. 31., Magyar Ifjúság I. évf. 2. sz. 1956. nov. 2.+Kiáltvány! A Magyar Forradalmi Bizotmány 25 pontos határozata.
13093.

2 000 HUF
Révész Gy. István: Idegen pénz - magyar vér. Bp. 1957. Kossuth. 47 l. A borító Földiák György munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
13094.

3 000 HUF
1957-1962 A Film Színház Muzsika c. újság szórványszámai az induló évfolyamtól. Összesen 30 db
13095.

1 000 HUF
1957 Jahrbuch des Eisenbahnwesens. 8. Folge. Darmstadt, Carl Röhrig. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
13096.

100 HUF
0,27
0,29
13097.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF