Printed Materials

Number of items: 231

1931-1939 Az Isteni Megváltó Leányai Budapest Szt. Margit Leánygimnáziumának értesítői (1931-1932,1934-1935,1935-1936), valamint évkönyve (1938-1939). Változó állapotban, az évkönyve lapszélein folttal.
13025.

1 200 HUF
1931 az Új szín 1. évf. 1. száma, érdekes írásokkal, kissé vetemedett félvászon kötésben
13026.

2 000 HUF
26
13027.

800 HUF
1934 MS Vulcania, a trieszti székhelyű Cosulich Line hajójának étlapja./ 1934 Menu of MS Vulcania, the ship of Cosulich Line from Trieste.
13028.

1 600 HUF
1934 Tanu VII.-VIII. száma. Németh László kritikai folyóirata. Kecskemét + Németh László: Ember és szerep. Kecskemét, 1934, Tanu Kiadás. Első kiadás! Egybekötve, Egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
13029.

1 000 HUF
1935 Az Árverési Közlöny 16 évf. 1 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
13030.

2 000 HUF
1935 Az Ezermester aviatikai és ismertetterjesztő folyóirat márc-ápr. kettős száma
13031.

1 800 HUF
13032.

100 HUF
0,27
0,29
11
1936 A modern olimpiai játékok - az Ujság melléklete, 14p
13033.

1 800 HUF
13034.

1 200 HUF
13035.

5 000 HUF
1936 Dreher kőbányai serfőzde és csokoládégyár csokoládé árlap
13036.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF