Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 67

Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Troisieme. Paris, 1765, Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour, IV+514 p.+19 t. kihajtható rézmetszetű tábla. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal, a címlapon tintafolttal, az utolsó lap (513/514.) részben hiányos, két tábla (III/IX/4, III/XI/4.) apró hiányokkal (nyomdahiba!)
17189.

12 000 HUF
32,43
35,29
17190.

5 000 HUF
Thanhoffer Lajos: Anatómia és divat Három népszerű előadás. 114 ábrával és 4 táblával.Bp., 1901. K. M. Természettudományi Társulat. VIII+232 p.+4 t./ Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva.Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
17191.

5 000 HUF
Scheiner, J.: Népszerű asztrofizika. Bp., 1916, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17192.

3 000 HUF
Zeki, Salih: Hikmet-i tabiiye-i umumiyeden mebhas-i hararet-i harekiye, Isztambul, 1326 [1910], Matbaa-i Amire. Török nyelvű termodinamikai kézikönyv. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17193.

2 000 HUF
Dr. Zechmeister László: Organikus chemia felsőbb tanulmányok támogatására. I-II. kötet. (Egyben.) I. kötet: Alapismeretek - Nyílt szénláncú vegyületek. II. kötet: Gyűrűs és ismeretlen szerkezetű anyagok. Bp.,1930-1932, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., XII+578 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az alsó lapélek foltosak.
17194.

2 000 HUF
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 2. Meteorológia. 3. Hegyek-völgyek. 4. Szárazföldek és tengerek.  Bp.,(é.n.),Franklin, 431+2 p.+ 2 kihajtható térkép+ 431+2 p. + 1 kihajtható térkép+496+2 p.+465+2 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kopottas gerinccel.
17195.

5 000 HUF
17196.

3 000 HUF
17197.

4 000 HUF
17198.

1 000 HUF
Schöne alte Karten. Leipzig, VEB Hermann Haack, Geographisch-Kartographische Anstalt Gotha. Kartonált papírmappában, kissé kopottas állapotban.
17199.

1 000 HUF
Weninger Vince: Politikai számtan. Második kiadás. Bp., 1869, Athenaeum. Korabeli félbőr kötésben 620p.
17200.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF