Books: Tales

Number of items: 73

Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, névbejegyzéssel, pár lap sarkán hiánnyal, két lap kijár (87/88.,89/90.)
17270.

4 600 HUF
13,94
15,03
17271.

4 000 HUF
12,12
13,07
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
17272.

4 800 HUF
14,55
15,69
Tutsek Anna: 3 db Cilike könyv. Cilike férjhez megy, Cilike rövid ruhában. Cilike mint asszony. Mühébeck Károly rajzaival. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben.
17273.

2 000 HUF
6,06
6,54
17274.

2 000 HUF
6,06
6,54
17275.

2 000 HUF
6,06
6,54
Charles Lamb-Mary Lamb: Shakespeare mesék. Szántó Piroska rajzaival. Fordította: Vas István. Bp.,1978, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17276.

800 HUF
2,42
2,61
17277.

1 000 HUF
3,03
3,27
17278.

1 000 HUF
3,03
3,27
17279.

800 HUF
2,42
2,61
17280.

800 HUF
2,42
2,61
Meszlényi Attila: Csigakalauz. Bp.,é.n., Macondo. Kiadói kartonált papírkötés.
17281.

800 HUF
2,42
2,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.