https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Tales

Number of items: 73

Auction is over! Item soon called at the auction hall
De Amicis, Edmondo: A szív A gyermekek számára írta ~ ~. Olaszból ford. Radó Antal. Ötödik, teljes magyar kiadás. Budapest, [1912.] Lampel R. (Wodianer F. és Fiai ny.) Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban
17282.
 

De Amicis, Edmondo: A szív A gyermekek számára írta ~ ~. Olaszból ford. Radó Antal. Ötödik, teljes magyar kiadás. Budapest, [1912.] Lampel R. (Wodianer F. és Fiai ny.) Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
Sebők Éva: Denevérkönyv. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a szennylapokon gyerekrajzokkal.
17283.
 

Sebők Éva: Denevérkönyv. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a szennylapokon gyerekrajzokkal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
0
Csukás István: Sün Balázs. Dargay Attila rajzaival. Bp.,1990, Polygon. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
17284.
 

Csukás István: Sün Balázs. Dargay Attila rajzaival. Bp.,1990, Polygon. Kiadói kartonált leporelló-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,80
USD
Number of bids:
0
Disneys Tarzan. Bp.,é.n., Lizzy Card. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
17285.
 

Disney's Tarzan. Bp.,é.n., Lizzy Card. Kiadói kartonált leporelló-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 8 db:  Inos Biffi: Beavató szentségek, Csukás István: Cillancs, Keller Zsuzsa: Csillaglány, Ágh István-Schéner Mihály: Krumplinyomó huszár, Milena Lukesová-Jitka Walterová: Akaromka, Hajtogatós, Marosi László-Békési László: Bucó, Szetti, Tacsi, Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Különféle kiadásban. Változó állapotban, az egyikben laphiánnyal, egy másikban gyerekrajzzal.
17286.
 

Vegyes könyvtétel, 8 db: Inos Biffi: Beavató szentségek, Csukás István: Cillancs, Keller Zsuzsa: Csillaglány, Ágh István-Schéner Mihály: Krumplinyomó huszár, Milena Lukesová-Jitka Walterová: Akaromka, Hajtogatós, Marosi László-Békési László: Bucó, Szetti, Tacsi, Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Különféle kiadásban. Változó állapotban, az egyikben laphiánnyal, egy másikban gyerekrajzzal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
0
A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,2003, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17287.
 

A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,2003, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
0
Szegedi Katalin: Álomcirkusz. Bp.,é.n,General Press-Csodaceruza. Kiadói kartonált papírkötés.
17288.
 

Szegedi Katalin: Álomcirkusz. Bp.,é.n,General Press-Csodaceruza. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
0
Csipkerózsika és más mesék. Rajzolta Tony Wolf. Fordította: Ballér Piroska. A világ legszebb meséi. Bp.,1991, Juventus. Kiadói kartonált papírkötés.
17289.
 

Csipkerózsika és más mesék. Rajzolta Tony Wolf. Fordította: Ballér Piroska. A világ legszebb meséi. Bp.,1991, Juventus. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.
17290.
 

Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Dala László: Tüzet viszek. Zsoldos Vera rajzaival.+Rigó Béla-Szergej Kurepov: És akkor Szergej...Irsa Katalin rajzaival. Bp.,1983-1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
17291.
 

Dala László: Tüzet viszek. Zsoldos Vera rajzaival.+Rigó Béla-Szergej Kurepov: És akkor Szergej...Irsa Katalin rajzaival. Bp.,1983-1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,73
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Grimm mesék. A suszter manói, Csipkerózsika, Holle anyó,Hófehérke. Rajzolta: Bakai Piroska, Füzesi Zsuzsa. Összeállította és szerkesztette: Marosiné Horváth Erzsébet. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
17292.
 

Grimm mesék. A suszter manói, Csipkerózsika, Holle anyó,Hófehérke. Rajzolta: Bakai Piroska, Füzesi Zsuzsa. Összeállította és szerkesztette: Marosiné Horváth Erzsébet. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.
17293.
 

Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment