Books: Tales

Number of items: 73

Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, névbejegyzéssel, pár lap sarkán hiánnyal, két lap kijár (87/88.,89/90.)
17270.

4 600 HUF
15,23
17,36
17271.

4 000 HUF
13,25
15,09
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp., ,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
17272.

4 800 HUF
15,89
18,11
Tutsek Anna: 3 db Cilike könyv. Cilike férjhez megy, Cilike rövid ruhában. Cilike mint asszony. Mühébeck Károly rajzaival. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben.
17273.

2 000 HUF
6,62
7,55
17274.

2 000 HUF
6,62
7,55
17275.

2 000 HUF
6,62
7,55

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.