Books: Religion

Number of items: 59

17197.

14 000 HUF
45,16
51,09
17198.

12 000 HUF
38,71
43,80
Richard Archdekin (1616-1690) ír jezsuita 3 egybekötött munkája:   [Richard Archdekin: Theologia Tripartita: sive resolutiones polemicae, speculativae et practicae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1702, Joannis Weidenfeldt], 28+598+28 p. Latin nyelven. A címlapja és az elülső szennylapja hiányzik.   [Richard Archdekin]: Apparatus materiae et formae pro doctrina sacra: in quavis dictione facili methodo paranda, et pro cathechesi cum exemplis illustranda. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 236 p. Latin nyelven.   Richard Archdekin: Appendix, sive supplementum Theologiae tripartitae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 220 p. Latin nyelven.   Korabeli viseltes papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval, foltos lapokkal, az első munka címlapja és elülső szennylapja hiányzik, hiányos, intézményi bélyegzővel, korabeli névbejegyzésekkel. / Three works of Richard Archdekin (1616-1690) bound in one book. Papebinding, with damaged spine and cover, with spotty pages, the title page and the fist smear-sheet from the fist work lost, with name notices, and stamp, in Latin language.
17199.

24 000 HUF
77,42
87,59
17200.

9 000 HUF
29,03
32,85
Ackermann Péter: Bibliai régiségtan - -, egykori bécsi egyetemi tanár kiadványa után latin eredetiből szabadon magyarította Ifj. Gebé Andor.  A szerző dedikálásával! Eger, 1889. Érseki Lyceum Könyvny. 483 l. 1 térképmell. (kihajtható, nagyméretű lith. színes Bibliai Térkép, rajzolta Rosznáky Gyula.) Korabeli, kissé laza aranyozott egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel. Jó példány.
17201.

7 000 HUF
22,58
25,55
[Aurelius Augustinus]: Szent Ágoston vallomásai I-II. kötet. (I. kötet: I-V. könyv, II. kötet: VI-X. könyv.) Fordította és magyarázta: Balogh József. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp.,1944, Parthenon-Franklin, 1 t. XLI+211+3 p; 350+2 p. Második, javított kiadás. Magyar és latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17202.

6 000 HUF
19,35
21,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.