Books: Religion

Number of items: 59

Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, picit dohos.
17221.

1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Hangay Zoltán: A pápák könyve. A római pápák Szent Pétertől II. János Pálig. Bp.,1991, Trezor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   Engelbert Kirschbaum: Az apostol-fejedelmek sírjai. (Szent Péter, és Szent Pál Rómában.) Bp.,1987, Szent István. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17222.

1 200 HUF
A Nagyváradi Egyházmegye történelmi sematizmusa. Összeállította: Fodor József. Nagyvárad, 2003. Kiadói papírkötés.
17223.

2 800 HUF
7,57
8,24
A biblia felfedezése sorozat 3 kötete (2.,3.,5.): Ószövetség: Mózes, Józsua, A bírák, A királyok. Saul. Dávid. Salamon. A babiloni száműzetés. Bp.,1989-1990, Larousse-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés.
17224.

2 200 HUF
5,95
6,47
17225.

5 000 HUF
17226.

1 200 HUF
17227.

1 600 HUF
Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1977, Kossuth. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,
17228.

800 HUF
A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / Handbook of the 9th Christian Endavour Worlds Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.
17229.

A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / Handbook of the 9th Christian Endavour World's Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.

1 200 HUF
Prohászka Ottokár: Iránytű. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. XXII. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezetést írta: Schütz Antal. Bp.,(1929),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17230.

1 000 HUF
17231.

100 HUF
0,27
0,29
XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis. Bp.,1938, Pallas-ny., 4+80 p. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötés, négy javított lappal, hiányzó térképpel.
17232.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF