Books: History

Number of items: 157

Az ősmagyar vallás emlékeiről. Bp., 1904, Kókai Lajos,(Bp. Buschmann F.-ny.) 2+30+4 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadás, kis hiány, az utolsó lap felső sarkán kis hiány, egyébként jó állapotban.
15780.

3 000 HUF
Üldözöttek. Tanulmányok és karcolatok korunk történetírása számára. Első rész. Összeállította: Széchényi György. Kiadja: a Politikai Fogoly negyedévenként megjelenő folyóirat. München,(1965), Danubia-Druckerei Gmbh, 36 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Benne Széchényi György, Dálnoki-Veress Lajos, Gosztonyi Péter és mások írásaival.
15781.

2 000 HUF
15782.

3 000 HUF
15783.

3 200 HUF
8,65
9,41
Jean-Pierre Niceron (1685-1738): Mémoires pour servir a lhistoire des hommes illustres dans la république des lettres. Avec un catalogue raisonné de leurs ouvrages. Tome III. Paris, 1727, Briasson, 12+391+17 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, egy-két foltos lappal.
15784.

Jean-Pierre Niceron (1685-1738): Mémoires pour servir a l'histoire des hommes illustres dans la république des lettres. Avec un catalogue raisonné de leurs ouvrages. Tome III. Paris, 1727, Briasson, 12+391+17 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, egy-két foltos lappal.

6 000 HUF
Élémens de LHistoire de la Gréce. Pour servir de suite aux Élémens de lhistoire ancienne des Juifs, des Egyptiens, etc. Dapres Rollin, Cousin Despréaux, et quelques autres Auteurs. Tome Second. Paris, 1808, Le Prieur, 380 p.+10 t. (rézmetszetek.) Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a 241/242. lap alján hiánnyal(,de a szöveg nem sérült.)
15785.

Élémens de L'Histoire de la Gréce. Pour servir de suite aux Élémens de l'histoire ancienne des Juifs, des Egyptiens, etc. D'apres Rollin, Cousin Despréaux, et quelques autres Auteurs. Tome Second. Paris, 1808, Le Prieur, 380 p.+10 t. (rézmetszetek.) Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a 241/242. lap alján hiánnyal(,de a szöveg nem sérült.)

6 000 HUF
Li segreti di stato de i prencipi dellEuropa, rivelati da varii confessori politici. Parte Seconda. Colonia, 1673, Antonio Turchetto, 120+15-22+160+48+96+72+232 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, az kötéstáblák belsején folttal.
15786.

Li segreti di stato de i prencipi dell'Europa, rivelati da varii confessori politici. Parte Seconda. Colonia, 1673, Antonio Turchetto, 120+15-22+160+48+96+72+232 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, az kötéstáblák belsején folttal.

6 000 HUF
15787.

4 000 HUF
15788.

4 000 HUF
15789.

4 200 HUF
11,35
12,35
15790.

2 800 HUF
7,57
8,24
15791.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF