Books: History Number of items: 157
1883950
15804
336
Books: History
Other collectibles
Kálti Márk Képes Krónikája. Monumenta Hungarica III. Fordította Geréb László. Bevezetéssel ellátta Kardos Tibor. A művészettörténeti tanulmányt írta és a képeket kiválasztotta Berkovits Ilona. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopottas félbőr kötésben, intézményi bélyegzővel, jó állapotban
2 000 HUF
1885330
15805
336
Books: History
Other collectibles
Államalapítás, társadalom, művelődés. Szerk.: Kristó Gyula. Társadalom-, és Művelődéstörténeti Tanulmányok 27. Bp., 2001, MTA Történelemtudományi Intézete. Kiadói papírkötésben.
1885430
15806
336
Books: History
Other collectibles
Bence Lajos: Írott szóval a megmaradásért. (A szlovéniai magyarság 70 éve.) Győr-Lendva, 1996, Hazánk Könyvkiadó Kft.-Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. II., bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
1886274
15807
336
4600
Books: History
Other collectibles
E. M. Cioran: Történelem és utópia. Fordította: Fázsy Anikó. Bp.,2005, Nagyvilág. Kiadói papírkötés.
4 600 HUF
1889543
15808
336
Books: History
Other collectibles
Marosán György: 1956. A tanúk még élnek. Bp., 1989, Hírlapkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával Martin Ferenc varsói, pekingi, bukaresti nagykövet részére. Papírkötésben, jó állapotban. + 2 db Martin Ferenc részére címzett levelezőlap
2 000 HUF
1889611
15809
336
Books: History
Other collectibles
B. Eötvös József beszédei I. 1867. április - 1870. május. Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
4 000 HUF
1888248
15810
336
Books: History
Other collectibles
Pauler Gyula: Magyar nemzet története az Árpád házi királyok alatt. I. Bp., 1893 MTA. 667p.
1 000 HUF
1889695
15811
336
Books: History
Other collectibles
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1963, Gondolat. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1889075
15812
336
Books: History
Other collectibles
Perényi József-Arató Endre: Jugoszlávia története. Kézirat. ELTE Bölcsésztudományi Kar. Bp., 1964, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal. Megjelent 867 példányban. Beke Margit (1939-) történész, levéltáros névbejegyzésével.
1 000 HUF
1835746
15813
336
2200
Books: History
Other collectibles
Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a tudományos kutatások eredményei szerint. Fordította: V. E. Pest, 1853, Lukács L. és Társa, VIII+342 p.+ 1 t. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
2 200 HUF
1885435
15814
336
Books: History
Other collectibles
Vlagyimir Fjodorovszkij: Cárnők, és cárnék. Oroszország nagyasszonyai. Fordította: Gabos Erika. Bp.,2001,Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1871732
15815
336
Books: History
Other collectibles
Kertész Manó: Szállok az úrnak. Az udvarias magyar beszéd története. Bp., [1933], Révai. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035