Number of items: 369

3 db mű Krúdy Gyuláról, Krúdy Gyulától:  Budapesti Negyed. IX. évf. 4. sz. 2001. tél: Krúdy és Pest. Szerk.: Sánta Gábor. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. + Szabó Ede: Krúdy Gyula alkotásai és vallomásai tükrében. Arcok és vallomások. Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. + Krúdy Gyula: Magyar Tükör. (1921.) Bp., 1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
17382.

1 200 HUF
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó-Cserépfalvi. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kijáró elülső szennylappal, jó állapotban.
17383.

1 000 HUF
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, jó állapotban.
17384.

1 000 HUF
17385.

2 000 HUF
Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival. Keresztury Dezső előszavával. Bp., 1973, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
17386.

1 000 HUF
Varga László: Szociális reform és hivatásrendiség. Nemzeti Könyvtár. Bp.,1941, Stádium, 124+4. Sérült papírkötésben, hozzá kötve: Szeretett megsemmisülni! Szentvincés lelkiség 1. sz. Helikon, é.n. Helikon-ny., 16 p.
17387.

800 HUF
Zilahy Lajos: Versek. Zilahy Lajos Munkái I. Bp., é. n. Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17388.

800 HUF
Dickens: A Pickwick-Club II. Fordította Hevesi Sándor. Klasszikus regénytár. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött félvászon kötésben.
17389.

1 000 HUF
Magyar Irodalom Tanítómesterei sorozat 2 kötete: Lőrinczy György: Május király.+Kádár Lehel: A három galamb. Bp.,1918-1931, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17390.

800 HUF
17391.

5 000 HUF
Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, Pátria. Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.
17392.

1 000 HUF
17393.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF