Number of items: 369

17370.

1 400 HUF
17371.

1 000 HUF
17372.

1 000 HUF
Denise grófnő: A női szépség ápolása. Szabóné Nogáll Janka kísérőlevelével. Bp.,1895, Divat Szalon, 8+173+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapszélekkel.
17373.

1 000 HUF
Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. 1915, Érdekes Újság. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
17374.

1 000 HUF
17375.

1 000 HUF
17376.

1 600 HUF
Kempelen Farkas: Spiritiszta káté. Bepillantás a titkok fátyola mögé. Bp.,1922, Macsuga Andrásné, 61+3 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, kissé viseltes állapotban.
17377.

1 000 HUF
Keszi Imre: Bakacsin és bukfenc. Bp.,1971, Magvető. Kiadói papírkötés. Megjelent 2050 példányban. A szerző által dedikált.
17378.

1 200 HUF
Dugonics András: Téténynek ékessége melyet versekbe foglalt Dugonics András s most az eredeti kézirat szerint nyomtatásban kibocsájt Baróti Dezső. Szeged,(1940),Dugonics Társaság, 59 p. Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan példány. Számozott (550/546) példány.   A könyvdíszek Dugonics András Trója veszedelme című, 1774-ben megjelent művéből valók.
17379.

1 600 HUF
Frank Wedekind: A tavasz ébredése. (Gyermektragédia) Tevan Könyvtár 163-68. Fordította: Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1918, Tevan kiadás. Átkötött papírkötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt borítóval.
17380.

1 000 HUF
Antalóczy Zoltán: Az ember vergődik e világban. Bp., é.n.,Heraldika. Kiadói papírkötés. 0844. számú számozott példány. A szerző által dedikált.
17381.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF