Number of items: 369

Márai Sándor: Naptárcsere. Szegedi-Szűcs András rajzaival. AHungária Könyvek 2. Bp.,1935, Hungária Nyomda, 25+2 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
17262.

3 000 HUF
Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Átkötött modern félvászon-kötés, két kijáró lappal. Ex librisz-szel: Ex Libris Caroli Kaffka.
17263.

Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Átkötött modern félvászon-kötés, két kijáró lappal. Ex librisz-szel: "Ex Libris Caroli Kaffka."

2 200 HUF
5,95
6,47
Révész Béla: Negyvenöt miniatűr. Fáy Dezső 15 fametszetes illusztrációival. Bp.,(1922), Mentor, (Globus-ny.),214+2 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17264.

1 000 HUF
Hofi Géza élete és pályafutása 1936-2002. Bp., 2003, Hungaroton Records Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17265.

3 000 HUF
Mensáros László élete és pályafutása 1926-1993. Bp., 2001, Kairosz Kiadó-Mensáros László Alapítvány. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17266.

1 200 HUF
A Franklin Kézi Lexikona I-III. kötet. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17267.

4 000 HUF
Vegyes könyvtétel, többségében XIX. századi könyv, változó állapotban, kissé kopott, kissé sérült borítókkal, néhol foltos lapokkal, összesen: 19 db. Közte:  [Schematismus 1842.]: Annus communis a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXLII. Dierum 365. Sylo Gregoriano et Juliano deductus sive Calendarium in usum ecclesiae r. catholicae.  Budae,1842,Reg. Univerist. Hungariae, XVI p.+ 24 sztl. lev. Schematismus inclyti Regni Hungariae partiumque eidem adnexarum. Pro anno 1842.  Budae,1842, Reg. Scient. Universitatis Hungariae, 518 p. Schematismus Literarius seu nomina eorum, qui per Regnum Hungariae et provincias eidem adnexas rem litterariam procurant. Anno MDCCCXLII. Budae,1842, Reg. Scient. Universitatis Hungariae, 131 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón koronás címer ábrázolással, javított gerinccel, és kötéssel.   Preces Ad Usum Quotidianum Clericorum Regularium Pauperum Matris Dei Scholarum Piarum Provinciae Hungariae, et Transilvaniae. Secundum Morem Romanum, Ecclesiaeque Ritus Concinnatae. Pest, 1839, Beimel József, 94 p. Latin nyelven. Javított gerincű keménykötésben, kissé kopott borítóval.   Egyházi névtár az 1840-es esztendőre. A Bányakerületi Ágost. Hivallású Evang. Superintendentiának egyházi név-tára az 1840 esztendőre. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 8+152 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval, az első két lap sarkain sérüléssel, kis hiánnyal, foltos lapokkal.   Schematismus Provinciae Hungariae nunc Sanctae Mariae Nuncupatae Ordinis Minorum S. P. Francisci Reformatorum Ad Annum Christi Communem 1842. Posonii, 1842, Typis Antonii Nobilis de Schmid. Latin nyelven. Kiadói javított gerincű kartonált papírkötés.   Magyar- Erdélyországi Ajtatos Tanító Szerzet névkönyve. 1846. Pest, ,Beimel József, 35+9 p. Kiadói szakadozott papírkötés.   Schematismus Cleri Archii-Dioecesis Colocensis et Bacsiensis. Ad Annum Christi 1875. Colocae (Kalocsa), 1875, Malatin et Holmeyer typ., XVI+130 p. Latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.   Schematismus Cleri Archi-Dioecesis Agriensis Ad Annum Jesu Christi. 1877. Agriae, 1877, Typis Lycei Archi-Episcopalis. Latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.  Kuthen (Barina Vendel): Költemények. Kalocsa, 1859, Szerzői kiadás,(Malatin és Holmeyer-ny.), 156+4 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.   Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. Gyoma, 1913, Kner Izidor. Átkötött egészvászon-kötés.   Karl Heinrich Hermes: Geschichte der letzten fünfundzwanzig Jahre. I-II. kötet. Braunschweig, 1845, George Westermann. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.  Érdekes, átnézendő anyag.
17268.

11 000 HUF
29,73
32,35
Gáspár András (szerk.): M.A.G.U.S. avagy a Kalandorok Krónikái. Első törvénykönyv. Fantasy szerepjáték, módosított, bővített alapszabálykönyv. Második kiadás. Bp., 2001, Valhalla Páholy. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott gerinccel.
17269.

1 000 HUF
17270.

4 800 HUF
12,97
14,12
17271.

24 000 HUF
64,86
70,59
17272.

24 000 HUF
64,86
70,59
17273.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF